You are here

Original Source

Original Source to wegańska marka żeli pod prysznic, która bazuje na naturalnych składnikach roślinnych i zapewnia intensywne, naturalne doznania. Kierowana jest do tych, którzy chcą doświadczać życia wszystkimi zmysłami, odkrywać uroki świata – śmiało, ale w etyczny sposób.

W butelkach zamknięte są autentyczne, stymulujące zapachy i kolory natury. Kąpiel w tropikalnym deszczu z soczystego mleczka kokosowego? Kwaśna i orzeźwiająca cytryna, a może soczyste mango? Wybór należy do Ciebie. Gwarantujemy, że obudzisz się od razu!

Pełne naturalnego dobra żele Original Source dzielą się z Tobą całym pozytywnym potencjałem, który natura ma do zaoferowania.

Informacje o produkcie

Każdy wariant zapachowy ma swoją historię.

Czy wiesz, że… soczyste maliny, które znajdują się w ORIGINAL SOURCE RASPBERRY & VANILLA dojrzewały w brytyjskim słońcu przez 82 dni? A do produkcji ORIGINAL SOURCE LIME wykorzystano aż 80 prawdziwych limonek?

Poznaj historię swojego ulubionego wariantu, ciesz się nim i dziel z przyjaciółmi!

A z myślą o tych, którzy w miejscu potrafią usiedzieć zaledwie minutę, cenią sobie ekstremalne doznania i chcą spróbować w życiu wszystkiego…

ORIGINAL SOURCE EXTREME to energetyzująca linia żeli pod prysznic dedykowana aktywnym mężczyznom i kobietom z pasją. Te naturalne połączenia zapachów powstały, aby dostarczyć ekstremalnych doznań i zapewnić solidnego powera na cały dzień. Chcesz być gotowy do działania od razu po prysznicu? Poznaj mrożący XXX MINT, ekstremalnie pobudzający LEMON & CHILLI, BLUE GINGER z efektem ekstremalnego odczucia nawilżenia oraz dodający energii EUCALYPTUS & BLACK PEPPER.

Zapewniamy autentyczne, intensywne doznania!

Odwiedź stronę marki Original Source