You are here

Mycie i pielęgnacja ciała - Personal Care

Poznaj nasze produkty z kategorii Personal Care - pielęgnujące i pięknie pachnące żele pod prysznic, mydła i płyny do kąpieli marki Luksja, antybakteryjne mydła w płynie i żele do rąk oraz łagodne i delikatne żele pod prysznic dla całej rodziny Carex, a także zapewniające intensywne doznania zapachowe żele i płyny do kąpieli marki Original Source!

W szerokim portfolio produktów marki Luksja znajdują się między innymi pielęgnujące mleczka pod prysznic z dodatkiem balsamu oraz kremowe żele z ekstraktami z owoców, aromatyczne płyny do kąpieli, a także mydła na bazie olejów roślinnych oraz mydła zapachowe, zawierające naturalne ekstrakty. Luksja to pielęgnacja dla osób, które od kosmetyków do mycia ciała oczekują czegoś więcej. Marka Luksja jest nr 1 w Polsce pod względem sprzedaży ilościowej w kategorii kosmetyków do mycia ciała.*

Luksja. Twoja skóra to pokocha.

*PZ Cussons Polska S.A. za Nielsen - marka Luksja osiągnęła najwyższy udział w kategorii kosmetyków do mycia ciała w rynku Cała Polska z wyłączeniem marek własnych sieci handlowych (jako suma rynków: Hipermarkety, Supermarkety bez dyskontów, Dyskonty, Sklepy chemiczne, Sklepy spożywcze: duże, średnie, małe, Kioski, Stacje benzynowe), Panel Handlu Detalicznego, sprzedaż w sztukach, okres skumulowany 09.2015 - 08.2016, kategoria kosmetyków do mycia ciała (jako suma kategorii: płyny do kąpieli, żele pod prysznic, mydła toaletowe).

 

Carex to marka, która codziennie dba o higienę całej rodziny, oferując przyjazne dla skóry produkty do stosowania w domu i poza nim. Marka jest liderem w kategorii antybakteryjnych mydeł w płynie.* Mydła Carex poza działaniem antybakteryjnym, pozostawiają dłonie odpowiednio nawilżone i higienicznie czyste, dzięki obecności składników pielęgnujących.

Carex myje, chroni, pielęgnuje. Dla całej rodziny.

*PZ Cussons Polska S.A. za Nielsen - Panel Handlu Detalicznego, Cała Polska z wyłączeniem marek własnych sieci handlowych (jako suma rynków: Hipermarkety, Supermarkety bez dyskontów, Dyskonty, Sklepy chemiczne, Sklepy ppożywcze: duże, średnie, małe, Kioski, Stacje benzynowe), udziały wartościowe w sprzedaży w okresie skumulowanym listopad 2015 - październik 2016 w kategorii antybakteryjne mydła w płynie (definicja wg PZ Cussons Polska S.A.).

 

Produkty Original Source stworzone zostały przy użyciu naturalnych ekstraktów z roślin i autentycznych zapachów ze wszystkich źródeł natury. Żele pod prysznic i płyny do kąpieli intensywnymi doznaniami zapachowymi pod prysznicem nakręcą do pełnego przeżywania każdego dnia!