You are here

Kariera

Talent, wyobraźnia, przedsiębiorczość i energia do działania otworzą Ci drzwi do PZ Cussons. Dołącz do nas, aby razem z nami odkrywać, co jest możliwe.

Dlaczego warto dołączyć do nas?

Wierzymy, że praca powinna być źródłem satysfakcji, a talent należy doceniać. Jeśli masz pozytywne nastawienie (CAN DO), odpowiednie umiejętności oraz ambicję, możliwości u nas są praktycznie nieograniczone. Możesz pracować z najlepszymi markami, na ciekawych rynkach, i z zespołem wspaniałych ludzi, którzy są niekwestionowanymi ekspertami w swoich dziedzinach.

Nasze lokalizacje

Od Manchesteru po Dżakartę, Lagos i Melbourne – nasze lokalizacje oferują wachlarz szerokich możliwości. Nasz świat PZ Cussons składa się z różnorodnych miejsc pracy i kultur. Niezależnie od tego, czy pracujesz w biurze, w środowisku produkcyjnym, w laboratorium, czy w centrum innowacji – jesteś częścią ekosystemu, w którym każdy element odgrywa wyraźną i bardzo istotną rolę. Poznaj naszą lokalizację w Polsce i niektóre z głównych lokalizacji PZ Cussons na świecie.

Nasza kultura CAN DO

Courage (Odwaga), Accountability (Odpowiedzialność), Networking (Współpraca), Drive (Energia do działania), Oneness (Jedność). To nasza kultura CAN DO. I jest czymś znacznie więcej, niż tylko hasłem na plakacie czy kubku. To dusza, która spaja nas wszystkich i sprawia, że zespół PZ Cussons jest rozpoznawalny i odróżniający się od innych organizacji.

Oferty pracy

Chcesz do nas dołączyć? Zapraszamy! Aktualnych ofert pracy w PZ Cussons Polska S.A. szukaj w serwisie www.pracuj.pl