You are here

Marki

Czy wiesz, że w skali globalnej jesteśmy biznesem, za którym stoją wiodące globalne i lokalne marki? Nasz sukces jest efektem naszego unikalnego podejścia; nieustannie szukamy nowych i jeszcze lepszych sposobów podnoszenia jakości życia naszych konsumentów, aby dodać każdemu ich dniu odrobinę "nadzwyczajności". Lokalnie, w PZ Cussons Polska S.A., rozwijamy produkty do mycia i pielęgnacji ciała oraz produkty do utrzymania czystości w domu, nieustannie dbając, aby spełniały potrzeby naszych konsumentów, poprzez ich jakość, wartość i innowacyjność. Dowiedz się więcej o naszych markach.

Mycie i pielęgnacja ciała - Personal Care

Poznaj nasze produkty z kategorii Personal Care - pielęgnujące i pięknie pachnące żele pod prysznic, mydła i płyny do kąpieli marki Luksja, antybakteryjne mydła w płynie i żele do rąk oraz łagodne i delikatne żele pod prysznic dla całej rodziny Carex, a także zapewniające intensywne doznania zapachowe żele i płyny do kąpieli marki Original Source!

Utrzymanie czystości w domu - Home Care

Od wielu lat pomagamy polskim rodzinom utrzymać swoje domy w czystości i świeżości, dzięki naszemu asortymentowi wiodących na rynku produktów dla domu. Bogata oferta środków czystości najwyższej jakości marki Morning Fresh została przygotowana po to, aby codzienne życie i porządki były łatwiejsze.

Produkty PZ Cussons na świecie

Zobacz także, w jakich kategoriach działamy w skali światowej jako międzynarodowa korporacja, i jakie marki rozwijamy w różnych miejscach świata (informacje dostępne w języku angielskim).