You are here

Luksja

Luksja doskonale wie, jak my, konsumenci, jesteśmy różni i jak odmienne są nasze oczekiwania wobec kosmetyków do mycia ciała. Od 25 lat uważnie obserwujemy trendy kosmetyczne oraz potrzeby pielęgnacyjne Polaków. Zdobyta wiedza znajduje odzwierciedlenie w nowych produktach, które rozkochują w sobie kolejne pokolenia.

W szerokim portfolio produktów znajdują się między innymi pielęgnujące mleczka pod prysznic z dodatkiem balsamu oraz kremowe żele z ekstraktami z owoców, aromatyczne płyny do kąpieli, a także mydła na bazie olejów roślinnych oraz mydła zapachowe, zawierające naturalne ekstrakty. W swoim portfolio Luksja posiada też linię żeli pod prysznic dla mężczyzn. Marka Luksja jest nr 1 w Polsce pod względem sprzedaży ilościowej w kategorii kosmetyków do mycia ciała.*

Luksja to pielęgnacja dla osób, które od kosmetyków do mycia ciała oczekują czegoś więcej. 

Luksja. Twoja skóra to pokocha.

*PZ Cussons Polska S.A. za Nielsen - marka Luksja osiągnęła najwyższy udział w kategorii kosmetyków do mycia ciała w rynku Cała Polska z wyłączeniem marek własnych sieci handlowych (jako suma rynków: Hipermarkety, Supermarkety bez dyskontów, Dyskonty, Sklepy chemiczne, Sklepy spożywcze: duże, średnie, małe, Kioski, Stacje benzynowe), Panel Handlu Detalicznego, sprzedaż w sztukach, okres skumulowany 09.2015 - 08.2016, kategoria kosmetyków do mycia ciała (jako suma kategorii: płyny do kąpieli, żele pod prysznic, mydła toaletowe).

Informacje o produkcie

ŻELE POD PRYSZNIC

Skóra każdego dnia wystawiana jest na wiele prób – szkodliwy wpływ promieni słonecznych, zanieczyszczone powietrze, wysuszające działanie klimatyzacji. Niezwykle ważna jest właściwa pielęgnacja i wysoki stopień nawilżenia, by była ona elastyczna i pełna blasku. Dlatego właśnie warto zadbać o nią już pod prysznicem. Luksja wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i proponuje różne warianty żeli pod prysznic, które można dobrać w zależności od potrzeb, jak również możliwości finansowych. Oczekując pielęgnacji oraz nawilżenia na najwyższym poziomie warto sięgnąć po linię żeli pod prysznic Luksja Care Pro, natomiast poszukujących wydajnego produktu ze znanymi składnikami i intrygującymi zapachami w atrakcyjnej cenie powinna zainteresować linia żeli Luksja Creamy lub Tropical.

PŁYNY DO KĄPIELI

Życie w pośpiechu, stres – doświadczamy tego codziennie. Marzy nam się chwila tylko dla nas, moment, w którym można w końcu odetchnąć i odłożyć na bok wszystkie pilne sprawy. Płyny do kąpieli Luksja powstały z myślą o wszystkich, którzy lubią poprawiać sobie samopoczucie długimi kąpielami w wannie pełnej kremowej piany. W kolekcji marki Luksja znajdują się płyny o aromatach, które pobudzają zmysły, odprężają i pozytywnie wpływają na nastrój. Relaks dla ducha, pielęgnacja dla ciała - tak najkrócej można podsumować płyny do kąpieli Luksja.

MYDŁA W PŁYNIE

Luksja, w odpowiedzi na potrzeby różnych typów skóry, proponuje szerokie portfolio mydeł w płynie. Dla osób poszukujących pielęgnacji rozwiązaniem są kremowe mydła nawilżające, dla miłośników intrygujących zapachów - linia owocowa, wzbogacona ekstraktem z miodu Manuka, który posiada właściwości antybakteryjne oraz higroskopijne, dzięki czemu pomaga utrzymywać odpowiednie nawilżenie skóry. 

MYDŁA W KOSTCE 

Mydło w kostce to jeden z pierwszych kosmetyków, jaki pojawił się na toaletkach naszych prababć i do dziś jest dostępny na półkach sklepowych. Od niego też rozpoczęła się 25 lat temu historia marki Luksja. Dziś w jej portfolio znajduje się kilka linii mydeł w kostce, m.in. kremowe mydła nawilżające, naturalne mydła na bazie olejów roślinnych oraz zapachowe, zawierające naturalne ekstrakty.