You are here

Carex

Carex to marka, która codziennie dba o higienę całej rodziny, oferując przyjazne dla skóry produkty do stosowania w domu i poza nim.
Marka jest liderem w kategorii antybakteryjnych mydeł w płynie.*

Mydła Carex poza działaniem antybakteryjnym, pozostawiają dłonie odpowiednio nawilżone i higienicznie czyste, dzięki obecności składników pielęgnujących.

Carex myje, chroni, pielęgnuje. Dla całej rodziny.

*PZ Cussons Polska S.A. za Nielsen - Panel Handlu Detalicznego, Cała Polska z wyłączeniem marek własnych sieci handlowych (jako suma rynków: Hipermarkety, Supermarkety bez dyskontów, Dyskonty, Sklepy chemiczne, Sklepy spożywcze: duże, średnie, małe, Kioski, Stacje benzynowe), udziały wartościowe w sprzedaży w okresie skumulowanym listopad 2015 - październik 2016 w kategorii antybakteryjne mydła w płynie (definicja wg PZ Cussons Polska S.A.).

Informacje o produkcie

Produkty Carex to efekt nieustannej pracy najlepszych ekspertów. Przekonaj się o tym na własnej skórze!

ANTYBAKTERYJNE MYDŁA W PŁYNIE

Pielęgnują dłonie i wspierają naturalną barierę ochronną skóry, zapobiegając rozprzestrzenianiu się bakterii. Delikatne składniki myjące oraz naturalny składnik antybakteryjny  skutecznie dbają o codzienną higienę rąk.

ANTYBAKTERYJNE MYDŁA W KOSTCE

Mydła w kostce Carex nie tylko dokładnie oczyszczają skórę, ale także dbają o jej właściwą kondycję i zapewniają odpowiednią pielęgnację. Dzięki przyjaznemu skórze, bezpiecznemu  składnikowi antybakteryjnemu, który zapobiega rozprzestrzenianiu się bakterii, gwarantują higieniczną czystość wszystkim członkom rodziny.

ANTYBAKTERYJNE ŻELE DO RĄK

Błyskawicznie odświeżają dłonie i usuwają z nich bakterie. Pozwolą dbać o higienę rąk bez użycia wody, wszędzie tam, gdzie do tej pory wydawało się to niemożliwe.

HIPOALERGICZNE CHUSTECZKI ODŚWIEŻAJĄCE

Z naturalnymi składnikami antybakteryjnymi, do twarzy, rąk i ciała. Idealne dla skóry wrażliwej, skłonnej do podrażnień.