You are here

Morning Fresh

Morning Fresh

Morning Fresh, dbając o porządek w kuchni, oferuje znaną polskim konsumentom od lat gamę super skoncentrowanych płynów do mycia naczyń. Dzięki jednej z najwyższych zawartości składników aktywnych w Polsce, produkty pomogą w szybki i łatwy sposób usunąć nawet zaschnięty tłuszcz czy przypalenia.  Marka jest znana i doceniana także poza granicami naszego kraju. W Australii Morning Fresh jest numerem 1 w kategorii płynów do mycia naczyń już od ponad 25 lat!

Teraz, wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom konsumentów, marka poszerza swoje portfolio w Polsce o nowe kategorie – pięknie pachnące proszki do prania i płyny do płukania tkanin.

 

Informacje o produkcie

PŁYNY DO MYCIA NACZYŃ

Gama produktów do mycia naczyń Morning Fresh to szeroki wybór silnie skoncentrowanych płynów.
 Już niewielka ilość produktu skutecznie usunie z naczyń nawet najbardziej uporczywy brud i tłuszcz. Płyny idealnie się pienią, a ich gęsta i bardzo wydajna formuła sprawia , że wystarczają na dłuższe użycie. Naczynia są idealnie czyste w błyskawicznym czasie!

Płyny do mycia naczyń Morning Fresh występują w sześciu wariantach. W portfolio znajdują
się produkty o zapachu: klasycznym, jabłkowym i cytrynowym oraz wariant z ekstraktem z aloesu,
a także bardzo delikatne dla dłoni oraz paznokci balsamy.

PROSZKI DO PRANIA

Proszki Morning Fresh wyróżnia nowoczesna receptura zawierająca skuteczne detergenty oraz system zapobiegający ponownemu osadzaniu się zabrudzeń na tkaninach. Dzięki temu ubrania stają się nieskazitelnie czyste i są dodatkowo chronione podczas prania. Zawarty
w proszkach aktywny tlen pomoże uporać się z plamami po kawie, herbacie czy owocach. Uniwersalna formuła sprawia, że jeden proszek doskonale nadaje się do prania kolorowego oraz białego. Rozjaśniacz optyczny zadba o biel tkanin w każdym praniu oraz sprawi, że kolory dłużej zachowają swoją intensywność.

Proszki występują w dwóch wariantach, które charakteryzują piękne kompozycje zapachowe:

Water Lily & Jasmine - o aromacie delikatnej lilii wodnej z nutą zmysłowego jaśminu.

Mandarin & Lemon Blossom - połączenie orzeźwiającego zapachu mandarynki oraz świeżego kwiatu cytryny.

PŁYNY DO PŁUKANIA TKANIN

Płyny do płukania tkanin Morning Fresh chronią i wygładzają włókna materiałów sprawiając, że ubrania są bardziej miękkie i elastyczne. Wpływa to nie tylko na komfort noszenia, ale również znacząco ułatwia prasowanie. Specjalnie dobrane kompozycje aromatów nadają tkaninom świeży i przyjemny zapach, który utrzymuje się na ubraniach jeszcze długo po praniu.

Płyny występują w dwóch wariantach zapachowych:

Jasmine & Lime Blossom - połączenie hipnotyzującego jaśminu z pobudzającym kwiatem limonki.

Mandarin & Peach Blossom - świeży aromat kwiatu brzoskwini z nutą soczystej mandarynki. 

Informacja o składnikach

Odwiedź stronę marki Morning Fresh