You are here

O nas

PZ Cussons - historia

PZ Cussons Polska jest częścią dynamicznego międzynarodowego koncernu produkującego dobra codziennego użytku, który korzysta z ponad 130 lat doświadczeń i działa globalnie na starannie wybranych rynkach stanowiących największy strategiczny potencjał do dalszego rozwoju. W skali światowej działamy w czterech kluczowych kategoriach: pielęgnacja ciała, środki czystości, produkty spożywcze i sprzęty elektryczne, zatrudniając łącznie – w Afryce, Europie, Azji i Ameryce Północnej – ponad 5000 ludzi. W Polsce nasze portfolio obejmuje tak znane marki, jak Luksja, Carex, Original Source, Morning Fresh.

PZ Cussons - dzisiaj

W PZ Cussons jesteśmy niezwykle dumni, że w naszym międzynarodowym portfolio są jedne z najbardziej znanych i lubianych marek na świecie.
Wierzymy w dobre prowadzenie biznesu (Good 4 Business), zgodne z zasadami społecznej odpowiedzialności, i w dawanie dobrego przykładu w skali globalnej.
Jako międzynarodowy koncern staramy się wybijać ponad przeciętność, co przekłada się na nasze nieprzerwane sukcesy.

Misja, Wizja, Wartości

Nasze Misja, Wizja i Wartości powstały z inspiracji postawą założycieli naszej Firmy - George'a Patersona i George’a Zochonisa. Są one bardzo autentyczne i widoczne w naszych zachowaniach w codziennej pracy.