You are here

PZ Cussons - dzisiaj

  • W PZ Cussons jesteśmy niezwykle dumni, że w naszym międzynarodowym portfolio są jedne z najbardziej znanych i lubianych marek na świecie.
  • Wierzymy w dobre prowadzenie biznesu (Good 4 Business), zgodne z zasadami społecznej odpowiedzialności, i w dawanie dobrego przykładu w skali globalnej.
  • Jako międzynarodowy koncern staramy się wybijać ponad przeciętność, co przekłada się na nasze nieprzerwane sukcesy.

Stała troska o wartość dla wszystkich

Nasz sukces jest efektem naszego unikalnego podejścia, nieskrępowanego przez skomplikowaną biurokrację wielkich biznesów. Nieustannie szukamy nowych i jeszcze lepszych sposobów podnoszenia jakości życia naszych konsumentów, aby dodać każdemu ich dniu odrobinę "nadzwyczajności". Nigdy nie zakładamy, że jedno uniwersalne rozwiązanie będzie pasować wszystkim. Przeciwnie – identyfikujemy potrzeby lokalnego konsumenta i rozwijamy marki tak, by były liderami na swoich rynkach. Efekt? Produkty zachwycające konsumentów i dostarczane szybko – dzięki elastyczności zespołu łańcucha dostaw i naszemu podejściu CAN DO.

Marki, na których zawsze możesz polegać

Na świecie jesteśmy obecni w pięciu kategoriach produktowych:

Personal Care - pielęgnacja ciała

Poczynając od naszych znanych światowych marek, jak Imperial Leather, Cussons Baby i Carex, poprzez marki lokalne, jak Luksja czy Robb – tworzymy innowacyjne produkty, dodając odrobiny nietuzinkowości to wnętrza każdego z nich, do każdej kropli, błysku i bąbelka! Dowiedz się więcej o naszej globalnej kategorii Personal Care.

W PZ Cussons Polska w tej kategorii rozwijamy marki: Luksja, Carex, Original Source. Dowiedz się więcej.

Home Care - produkty dla domu 

Jesteśmy dumni, że możemy dostarczać innowacyjne i szeroko dostępne rozwiązania w ramach detergentów dla domu. Nasze najważniejsze marki w tej kategorii to Morning Fresh, Radiant i Zip. Nasze produkty dla domu oferujemy w szerokiej gamie wariantów i rodzajów, aby jak najlepiej odpowiadać na potrzeby konsumentów. Dowiedz się więcej o naszej globalnej kategorii Home Care.

W PZ Cussons Polska w tej kategorii rozwijamy markę Morning Fresh. Dowiedz się więcej.

Beauty - kosmetyki upiększające

Nasze marki Beauty sprawiają, że luksus staje się bardziej dostępny na co dzień. Nasze prestiżowe portfolio obejmuje markę, której nazwa jest synonimem opalania bez słońca - St. Tropez, a także marki pielęgnacyjne do włosów Fudge i Charles Worthington, oraz ekskluzywną markę spa Sanctuary Spa. Dowiedz się więcej o naszej globalnej kategorii Beauty.

Food and Nutrition - żywienie i odżywianie

Poprzez całe nasze portfolio – począwszy od wiodącej marki greckiej oliwy z oliwek Minerva, przez afrykańskie mleczne napoje Nunu i organiczne produkty dla małych dzieci Rafferty’s Garden, po organiczne jogurty five:am – podnosimy jakość życia dzięki unikalnym i pysznym produktom żywnościowym dopasowanym do lokalnych potrzeb. Możemy także pochwalić się udanymi wspólnymi przedsięwzięciami na zasadach joint venture w Nigerii: Nutricima (biznes mleczny) oraz PZ Wilmar (oleje jadalne). Dowiedz się więcej o naszej globalnej kategorii Food and Nutrition.

Electricals – urządzenia elektryczne

Nasza wiodąca marka w Afryce (Haier Thermocool) łączy najnowocześniejsze technologie i innowacyjność, by sprostać codziennym wyzwaniom gospodarstw domowych. Nasze wiodące portfolio AGD, urządzeń audiowizualnych, klimatyzatorów i generatorów jest wynikiem udanego partnerstwa na zasadach joint venture z firmą Haier. "Coolworld", czyli nasze sklepy oferujące urządzenia elektryczne, są dostępne dla konsumentów z Nigerii i Ghany. Dowiedz się więcej o naszej globalnej kategorii Electricals.

Globalny zasięg, lokalna wiedza

PZ Cussons skupia się na takich lokalizacjach geograficznych, gdzie wierzy w możliwość połączenia lokalnej wiedzy i globalnych najlepszych sposobów działania w celu tworzenia produktów, które zawojują rynek. Nasze kluczowe regiony geograficzne to: Afryka (działamy w Nigerii, Ghanie i Kenii), Europa (jesteśmy obecni w Wielkiej Brytanii, Polsce i Grecji), Azja (obejmująca Australię, Tajlandię i Indonezję) oraz Ameryka PółnocnaDowiedz się więcej o rynkach, na których działamy.